serwis komputery naprawa komputerów outsourcing it warszawa opieka serwisowa pomoc


system serwisowy
Nazwa użytkownika:
Hasło:
serwis komputery naprawa komputerów outsourcing it warszawa opieka serwisowa pomoc

O firmie | Aktualności | Oferta | Kontakt | Referencje
Aktualności
serwis komputery naprawa komputerów outsourcing it warszawa opieka serwisowa pomocALERT - uciążliwy trojan
Firma Symantec produkująca oprogramowanie antywirusowe ostrzega przed trojanem Milicenso, który infekując komputer blokuje drukarki.
Sam trojan należy do rodziny tzw. trojanów transportowych i sam szkody w systemie nie wyrządza, ale dzięki "sprytowi" i łatwości w jaki instaluje się na komputerach jest bardzo groźny. Milicenso umożliwia wgrywanie się innym wirusom i trojanom, które w normalnych warunkach nie dałyby rady pokonać zabezpieczeń naszego systemu.
Najczęściej komputer infekowany jest poprzez załącznik e-mail,  stornę www lub fałszywe oprogramowanie, powodując wyświetlanie się na naszym komputerze niechcianych reklam. Niestety trojan ten dodatkowo tworzy też dodatkowy plik, który ładuje się do kolejki drukarki lokalnej lub sieciowej z bezwzględnym priorytetem, powodując wydruki dziesiątek stron - czasami drukuje bez końca do wyczerpania materiałów eksploatacyjnych.
Jeżeli zauważą Państwo u siebie w firmie symptomy opisane wyżej, prosimy o kontakt z naszą firmą - sprawdzimy czy Wasza sieć jest wolna od trojana Milicenso.

Mamy lato - zadbaj o chłodzenie swojego komputera.
Mamy już sezon letni, a co za tym idzie wysokie temeratury na zewnątrz. Trzeba pamiętać, że nasz komputer będzie pracował, w takich temperaturach bez problemów, pod warunkiem odpowiedniego chłodzenia. Brak odpowiedniego chłodzenia jest jednym z głównych czynników zwieszania się komputerów, a nawet ich zniszczenia.
Proponujemy Państwu czyszczenie i konserwację Waszego komputera w cenie od 100,00 zł netto (pod warunkiem dostarczenia go do naszego serwisu), w zakres którego wchodzi nie tylko symboliczne "odkurzenie lub przedmuchanie", ale też wymiana pasty pod procesorem, sprawdzenie dokładne wentylatorów chłodzących, a także optymalizacja systemu Windows.
           serwis komputery naprawa komputerów outsourcing it warszawa opieka serwisowa pomoc Adres i  dojazd

01-244 Warszawa
ul. Bema 65
tel. (022) 354-77-83
tel. (022) 354-77-84
tel./fax (022) 631-29-49
serwis komputery naprawa komputerów outsourcing it warszawa opieka serwisowa pomoc